Ahojte! Volám sa Irina Konovalova.

Od roku 2014 aktívne pracujem ako vizážistka a hairstylistka. Od roku 2017 mám diplom v odbore „Kozmetika a líčenie“. V tom istom roku absolvovala kurz "Večerné účesy" a kurz "Umelecké tvarovanie obočia". Študovala som v Rusku.

Zúčastňujem sa rôznych kreatívnych projektov a kampaní. Spolupracujem s profesionálnymi fotografmi.

Objednať sa ku mne môžete na kurz sebalíčenia, vizážistický kurz a kurz „Účesy pre seba“. Kurzy určené pre tých, ktorí sa chcú samostatne naučiť experimentovať s rôznymi obrázkami. Kurzy prebieha výhradne individuálne. Rada sa s Vami podelím o všetky tipy a triky zo sveta krásy známych tvárií a modeliek.

Moju najaktuálnejšiu tvorbu a recenzie môžete sledovať na Instagrame, alebo na facebook stránke. Pre mňa je make-up spôsob sebavyjadrenia, odraz nálady, experiment so štýlom. Najväčšou pochvalou sú šťastné tváre mojich klientov. Vždy je dôležité nájsť prístup ku každému dievčaťu, počuť jej želania a videnie obrazu a čo najpresnejšie ich stelesniť.

Pre dlhotrvácny make-up volím profesionálnu kozmetiku ako Mac, Bobbi Brown, Lancome, YSL, Estee Lauder, Chanel, Armani, Urban Decay, Natasha Dennona a iné.

Napisať správu