Akým spôsobom sa rezervuje termín?

Zavolaj mi na t.č. +421950279024 alebo napíšte mi Whats App, Telegram, Viber, Instagram, Facebook. Rezervujte si termín.

Akým spôsobom sa rezervuje Sadobný termín?

Záväzná rezervácia termínu prebieha uhradením zálohy 30 eur za jednu osobu vopred na IBAN účet . Tento poplatok sa odráta od sumy za využité služby. V prípade zrušenia termínu je poplatok za rezerváciu termínu nevratný!

Upravíte mi aj vlasy?

Venujem sa suchej úprave vlasov čiže hairstylingu nie som kaderníčka vlasy neumývam ani nefúkam, nestrihám. Vlasy vačšinou odporúčam umyt' si dvakrát šampónom a naneste kondicionér od strednej dĺžky po končeky, nechajte pôsobiť 2 – 3 minúty a následne opláchnite.

Dôležite! Vlasy veľmi dobre vysušit'.

Iba na suchých vlasoch účes vydrží nielen počas obradu a byť krásny na svadobných fotografiách, no bude mať nezmenenú podobu aj počas celej svadobnej hostiny až do skorých ranných hodín.

Odporúčate skúšku líčenia?

Finálna vizáž nevesty zvyčajne zahŕňa veľa plánovania. Vďaka skúške budeme presne do detailov vedieť aké líčenie a účes zvolíme, práve môžeme všetko v klude odkonzultovať a vyskúšať ku spokojnosti. S makeupom a účesom môžete odísť a tak si aj vyskúšať trvácnosť účesu.

Na skúšku si treba vyčleniť minimálne 2 hodiny času.

Napisať správu