Svadba a korona: Aktuálne podmienky pre svadby v roku 2021

Aktuálne podmienky pre svadby platné od 1.1.2021:
  • na sobáši sa môže zúčastniť iba 6 osôb
  • obmedzenie 6 osôb platí pre interiér aj exteriér
  • svadobná hostina je naďalej zakázaná
Ako pripraviť svoju pleť pred líčením.
Ako pripraviť svoju pleť pred líčením.

Ak chcete mať dokonalé líčenie, tak nikdy nesmiete podceniť prípravu pleti pred líčením.

Na to potrebujete vedieť hlavne to aký typ pleti máme . Na to je ideálne aby ste sa spýtali Vašej kozmetičky alebo dermatologičky, aby Vám diagnostikovala akú pleť máte. Je aj veľa testov, na doma ale osobne mám skúsenosť, že klientky si zle určia typ pleti a potom ju väčšinou úplne zbytočne vysúšajú, pleť sa potom sama premasťuje viac , a potom si myslíme, že máme mastnú pleť. Tým že sa sama viac premasťuje , sa samozrejme tvorí viac akné a potom je to taký kolotoč. Takže ak aj máte akné nie vždy je dobré, aby ste si pleť vysúšali ale niekedy zaberie len to že ju opakom začnete hydratovať. Takisto aj pri makeupe ak veľmi vysušíte pleť prípravkami tak sa nám budú tvoriť šupinky pri nanášaní makeupu a makeup nebude pekne vyzerať. Takže radím Vám všímajte si svoju pleť a sami uvidíte čo jej robí dobre.

Ráno, pred líčením, priložte na čistú pleť hydratačnú masku, nechajte pôsobiť 15-20 minút (nie viac!).

Nepoužívajte hydratačnú masku na noc!

Maska na očné okolie pomôže zredukovať drobné línie, vačky či kruhy pod očami, pleť rozjasní a zanechá ju odpočinutú a upokojenú.

Nezabudnite na pery!

Ľahký peeling ten si viete aj vyrobiť sami doma, trstinový cukor + med alebo ja dávam aj kokosový olej.

Následne na pery použite balzam napr. Carmex. Ak používate aj očný krém tak ho jemne vklepeme pod oči ale nie veľmi blízko oku. Následne aplikujte krém zase podľa typu pleti.

Sociálne siete
Napisať správu